#1 Promowanie strony internetowej – Agnieszka Plisz

 

Agnieszka, to pierwsza postać w nowej kategorii Inspiracji, w której będą pojawiać się ciekawe pomysły na pracę w domu. Swoją pracę zaczynała w bankowości, dziś spełnia się jako szczęśliwa mama, która znalazła swój pomysł na zarabianie w domu, poprzez promowanie strony internetowej. Jeśli chcesz poznać na czym polega działalność Agnieszki i jak możesz zarobić w jej projekcie – koniecznie przeczytaj ten wywiad. Wszystkie pytania dotyczące możliwości dołączenia do programu możesz kierować bezpośrednio do Agnieszki.

 

Zarabianie przez promowanie strony internetowej

 

Sylwetka:

Mam na imię Agnieszka, mam 36 lat, jestem żoną i mamą pięciomiesięcznej Maji, Przez 12 lat pracowałam w bankowości – jako doradca inwestycyjny. Od kilka miesięcy łączę wychowanie córki z budowaniem swojego biznesu w branży network marketingu.

 

Na czym polega Twój projekt?

Moja obecna praca polega na promowaniu witryny internetowej. Firma z którą współpracuję istnieje 33 lata i działa w 19 krajach. Ponad milion Klientów, co miesiąc kupuje w e-sklepie produkty codziennego użytku na bazie naturalnych składników.

 

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Otrzymuję od Firmy jednorazowe prowizje i bonusy za znajdowanie klientów i partnerów biznesowych oraz buduję dochody pasywne. Wszystko poprzez promowanie strony internetowej z produktami.

 

Kto może dołączyć do Twojego projektu?

Do mojego zespołu może dołączyć każdy kto ma chęci i zaangażowanie. Nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia w tej branży gdyż szkolimy od podstaw. Jest to idealne praca dla młodych Mam, gdyż umożliwia pracę nie wychodząc z domu (w 90% działamy online)

 

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Zarobki są uzależnione od efektywności, ilości pracy i bardzo nie lubię “obiecywać” zarobków (nie jest to etat z uzgodnioną stawką), ale najlepsi już w pierwszym miesiącu zarabiają 4400 zł

 

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?
Mam zamiar budować mój projekt przez najbliższe lata, gdyż interesuje mnie osiągnięcie niezależności finansowej i wiem że z tą firmą osiągnę wszystkie swoje cele. Co więcej moja praca nigdy nie pójdzie na marne, gdyż jest dziedziczna, zatem nie tylko zarabiam tu i teraz ale zabezpieczam swoją rodzinę na przyszłość.

 

Jeśli zainteresował Cię opis projektu Agnieszki, możesz łatwo nawiązać z nią kontakt:

Agnieszka Plisz
tel 504674584
agnieszkabplisz@gmail.com

 


Jeśli szukasz kolejnych pomysłów na pracę w domu, to koniecznie zajrzyj do kategorii inspiracje – znajdziesz tu wiele ciekawych sylwetek i różnorodne pomysły na biznes. Sprawdź też moje pomysły na pracę w domu online.

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

OFERTA SPECJALNA

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!
ZGARNIJ KURS O WARTOŚCI 249zł za 0zł !!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH - WKRÓTCE ZACZYNAMY!
CHCĘ TEN KURS!
close-link