Mobrog | zarabianie w internecie na wypełnianiu ankiet

Mobrog to kolejna firma, która płaci za wypełnianie ankiet internetowych.

Już kilka razy pisałem o tym sposobie zarabiania w internecie. Musicie wiedzieć iż nie ma co liczyć na duże zarobki ale fajnie jest dorobić kilka złoty.

Na początek należy zapoznać się z kim mamy do czynienia:

MOBROG | Dr. Grieger & Cie. Marktforschung
Winterhuder Weg 144
22085 Hamburg
Germany
strona internetowa: mobrog.com

Mobrog to oferta niemieckiej firmy Dr. Grieger & Cie., która zajmuje się badaniami na rynku. Swoimi badaniami obejmuje cały świat.

Firma bardzo stawia na jakość wykonywanej przez siebie pracy i w związku z tym jest członkiem „ICC/ESOMAR International Code of Marketing and Social Research Practice“ i realizuje wytyczne dla międzynarodowych badań rynku (MRS, CASRO, MRA & ARF ).

Pierwszym krokiem jest rejestracja – proces ten jest banalny.

Następnie otrzymujemy maila z potwierdzeniem rejestracji. Zwróć uwagę czy czasem mail z potwierdzeniem nie trafił do katalogu spam, czasami się tak zdarza. Po kliknięci w link potwierdzający jesteśmy już uczestnikiem i czekamy na pierwsze zlecenia polegające na wypełnianiu ankiet.

Kto może się zarejestrować i tym samym zarabiać z mobrog ?

1) Rejestrować się mogą tylko i wyłącznie osoby fizyczne,

2) Należy mieć co najmniej 15 lat,

3) Trzeba posiadać adres mailowy,

4) Trzeba mówić po polsku,

5) Należy być stałym mieszkańcem Polski,

6) Należy bezwzględnie zapoznać się z regulaminem i go zaakceptować.

Kiedy nasza umowa z Mobrog zaczyna działać ?

Umowa z mobrog jest ważna od momentu zapoznania się z regulaminem i jego zaakceptowania po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Umowa może zostać zerwana przez każdą ze stron bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Kiedy zarabiamy z Mobrog ?

Po każdym poprawnym wypełnieniu ankiety dostajemy wynagrodzenie i będzie ono w euro co zostało wyraźnie zaznaczone w regulaminie. Zarobione środki będą przelewane na paypal.

Firmy które płacą za wypełniania ankiet w internecie.
www.zarabianie-przez-internet.eu/jak-zarabiac-na-wypelnianiu-ankiet

Jeżeli ktoś nie posiada konta w paypal to niestety będzie musiał je założyć. Proces ten nie jest trudny, a samo konto w paypal przyda się nam jeszcze do wielu innych rzeczy.

Pamiętaj o przyrzeczeniach na jakie zgodziłeś się rejestrując się w systemie.

Mobrog obiecuje:

1) Zawsze będzie informował jak długo potrwa ankieta i jest przewidziane za nią wynagrodzenie,

2) W 100 procentach będą zawsze szanowali naszą prywatność,

3) Poprzez wypełnianie ankiet oprócz tego że będziemy mieli szanse na zarobki to w znaczący sposób przyczynimy się do rozwoju nauki i badań rynku.

My obiecaliśmy mobrog:

1) Zawsze podawać prawdziwe informacje w odpowiedziach jakie będziemy udzielać na pytania z ankiety.
Niby to oczywiste ale fajnie że to podkreślili.

Jeżeli zainteresował Cię temat zarabiania na wypełnianiu ankiet przez internet zapraszam na stronę www.zarabianie-przez-internet.eu/jak-zarabiac-na-wypelnianiu-ankiet gdzie znajdziesz mnóstwo innych firm zajmujących się badaniami rynku.

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

11 Komentarze
 1. Kate11770033 Użytkownik mówi

  Czy rejestracja i wgl działanie w tym serwisie jest 100 % bezpłatne?

  1. admin Użytkownik mówi

   Raczej tak ! Ja tam jestem zarejestrowany i dostaje zaproszenia do ankiet aczkowlwiek nie mam czasu ich wypełniać ale za nic na pewno nie płaciłem.

 2. izabela Użytkownik mówi

  Dlaczego numer tel nie odpowiada?

  1. admin Użytkownik mówi

   Któż może to wiedzieć 🙁

 3. Ela Użytkownik mówi

  Mam złe doswiadczenie z MOBROG. Po zleceniu wypłaty na moje konto PayPal należnosc znikneła z mojego konta w Mobrog lecz nie pojawiła się na koncie Paypal. Korespondencja z Mobrog nic nie dała i szybko przestali odpowiadać na e-mail z kopią mojego konta, z listą wypełnionych ankiet i uzbieraną kwotą. MILCZĄ, a od prosby o wypłatę minęły już trzy miesiace. Podobnie zachowuje się Opinion HUB oraz Opinion poeple.Mam wrażenie, że to ta sama firma bo mają podobny arkusz do wypełnienia przy rejestracji. Rżądają wielu szczegółów na nasz temat, a na swój – nic nie piszą. To są wyciągacze danych. Ostrzegam więc.

 4. Łukasz Użytkownik mówi

  wystarczy sprawdzić ulice i po kłopocie ten numer 144 to pole w Hamburgu tam nie ma żadnych budynków oszuści!!!

 5. Marek Głuszczyk Użytkownik mówi

  WITAM.Zarejestrowalem sie na panelu i mam problem bo nie moge dostac sie do konta zapomnialem hasla/Wyslalem maila do nowego hasla jak mi przyslali to takie dlugie,ze nie miesci sie w polu i nijak nie moge sie z nimi skontaktowac bo po pierwsze nie ma podanego telefonu a po drugie jak mozna do nich napisac to tylko po angielsku. A w jakim kraju oni dzialaja chyba w Polsce to niech sie naucza polskiego i takich bzdurnych warunkow nie stawiaja.A MOZE specjalnie utrudniaja,zeby potem nie wyplacic pieniedzy.Moze ktos z zainteresowanych wie jak sie do nich dostac to prosze na maila marekg558@interia.pl

 6. ANKIETERKA Użytkownik mówi

  MOBROG TROCHĘ NACIĄGANA FIRMA ZOSTAŁO MI 4.00 ZŁ DO WYPŁATY I MIJA JUŻ 6 MIESIĘCY I NIE ZAKWALIFIKOWAŁAM SIĘ DO ŻADNEJ ANKIETY. WYGLĄDA TO TROCHĘ TAK JAKBY NIE CHCIELI DOPUŚCIĆ DO WYPŁATY PIENIĄŻKÓW. ANKIETY PRZYCHODZĄ RZADKO I PRZEWAŻNIE NIE PASUJE DO PROFILU.

 7. Danuta Użytkownik mówi

  Od miesiąca czekam na swoją wypłatę przez PayPal, nie ma z nimi żadnego kontaktu, ale kolejne ankiety przysyłają, które nie są do wypełnienia, brak zakwalifikowania.
  SW Panel w ciągu 3 dni wypłaca. Polecam

  1. admin Użytkownik mówi

   Z tymi ankietami różowo nie jest. Ogólnie dla mnie słaby temat ponieważ potencjalne zyski są nieadekwatne do poświęconej pracy, a ich ilość i częstotliwość nie pozwala na wygenerowanie sensownych zarobków. Lepiej ten czas poświecić na inne bardziej efektywne metody zarabiania w internecie.

 8. Grzegorz Kołodziejczyk Użytkownik mówi

  Ja osobiście nie polecam mobroga gdyż jest mało ankiet jak już są to najczęściej zamknięte. Są inne ciekawsze panele badawcze do których warto się zarejestrować pozdrawiam Grzesiek (płatne-ankiety[.]eu)