Najlepsza aplikacja dla zarabiającego bloga czyli Word Press.


Word Press najlepszy system dla zarabiającego bloga

WordPress umożliwia przeciętnemu użytkownikowi na łatwe i efektywne publikowanie treści w Internecie. Dzięki swej prostocie to doskonałe narzędzie do pisania bloga dla początkujących a zaawansowanych użytkownikom może posłużyć do zarządzania niewielkim portalem.

WordPress to idealne narzędzie wspomagające pisanie bloga, aczkolwiek jest na tyle rozbudowane, że dla średnio zaawansowanych jego użytkowników może posłużyć jako narzędzie do zarządzania niewielkim portalem.

WordPress jest najlepszym darmowym narzędziem do prowadzenia bloga. Wybrałem właśnie WordPress ponieważ pełny jest funkcji niezbędnych do pisania bloga jak również zawiera menadżera odnośników, RSS, wtyczki API, filtr antyspamowy i wiele innych narzędzi dzięki którym możemy uzyskać niepowtarzalny wygląd serwisu.
Wpisy możemy edytować poprzez WYSIWYG (czyli piszemy i od razu widzimy jak to będzie wyglądało w przeglądarce) jak i bezpośrednio z poziomu kodu html.
W celu zapoznania się z bliższą charakterystyką narzędzia wordpress zapraszam na stronę:
http://wordpress-polska.org/

Jak już tutaj wspomniałem zdecydowałem się na na hosting linuxpl.com. W statystykach dobrze wypadł okres testowy 7-dniowy, udostępniają mnóstwo gotowych skryptów i programów (między innymi wordpress) do zainstalowania. I ja skorzystałem z tego i automatycznie zainstalowałem sobie wordpress’a dla potrzeb mojego bloga. O sposobie jego instalacji możesz przeczytać tutaj (jak napisze o tym post to podam tu link).

masz pytania pisz

powodzenia

powrót do: Zarabianie w internecie – plan działania

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

4 Komentarze
 1. jossi Użytkownik mówi

  chciałbym się dowiedzieć ile zarabiasz dniowo na tym blogu?

  1. admin Użytkownik mówi

   “dniowo” ciężko powiedzieć ponieważ z samego adsense mam czasami 0,5 Euro a czasami 5 Euro do tego zyski z programów partnerskich i jeszcze kilku innych elementów więc nie wiem jak miałbym policzyć “dniowo”.

 2. OLA Użytkownik mówi

  A co ma WordPress z tego, że ja za darmo założę u nich bloga i będę ponadto czerpać z niego zyski? Czy WordPress pobiera w końcu jakiś (kiedy i jaki) haracz?

  1. admin Użytkownik mówi

   WordPress jest darmowy z tysiącami wtyczek i w ogóle nie ma o czym gadać. Wiadomo że są dodatki płatne i nie płatne – za podstawowe wersje nic się nie płaci !