MegaPensja – czy to działa ? czy nie jest to oszustwo ?

W internecie od dłuższego czasu działa kolejny system zarabiania pod nazwą megapensja.pl. Czy ten system internetowego zarabiania działa ? czy nie jest to oszustwo ?

Dostałem wiele zapytań o kolejny ponoć rewelacyjny system zarabiania w internecie pod tytułem megapensja.pl i dlatego też powstał ten wpis.

Tak od razu można powiedzieć iż megapensja.pl nie prezentuje nic nowego.
Już jakiś czas temu pisałem o systemie domowego zarabiania pod tytułem dobryzarobek.pl (przeczytaj wpis).

Te dwa projekty są tak łudząco podobne że aż można powiedzieć bliźniacze. Znacząca równica polega na tym iż w megapensja.pl darowizny bazują na kwotach 15 zł a w dobryzarobek.pl tylko na 5 zł.

W tym pseudo systemie zarabiania pieniędzy nie robimy nic innego jak ciągle poszukujemy nowych użytkowników, którzy będą budowali strukturę poleconych w której to każdy kolejny poziom jest obszerniejszy.
Niektórzy pewnie już sobie wyobrazili piramidę i wydaje mi się że bardzo słusznie bo innego wrażenia nie da się odnieść.

Na stronie systemu można znaleźć zapewnienia o legalności i o tym że nie jest to piramida finansowa ani żadne oszustwo i z tym należy się zgodzić.

megapensja.pl system zarabiania (legalność)
megapensja.pl system zarabiania (legalność)

Całość bazuje na dobrowolnych wpłatach na rzecz innych osób (darowizny) i do momentu kiedy kwota darowizny nie przekroczymy 4902 zł nie ma tematu.
Faktycznie wszystko zgodne z prawem ale tak zastanawiając się: to kiedyś przecież skończą się osoby chętne do przystąpienia do tego systemu i co w tedy ?
wiadomo ! resetujemy obecny system i robimy następny !

Ale gdzie tu jest jakiekolwiek zarabianie !?
sprytu i manewrowania jest dużo ale zarabiania !?

Mam wrażenie (oczywiście własne subiektywne) że jak jeden system się zapycha i trudno o nowych użytkowników to nagle powstaje bliźniaczy i zabawa zaczyna się od początku.
Jak w każdej tego typu konstrukcji najlepiej zarabiają pierwsi a reszta nie koniecznie.

Z pewnością znajdą się osoby, które na tym zarabiają i takie, których nadzieje na zarabianie pękły jak bańka mydlana.

Krótko mówiąc ja w to nie wchodzę !
Jest to moja decyzja oparta na mojej własnej subiektywnej opinii, z którą możesz się oczywiście nie zgodzić ale nie zaszkodzi jak sam ruszysz głową 🙂

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

34 Komentarze
 1. commander Użytkownik mówi

  (…) Może jednak warto spróbować? Ja w to wszedłem i zobaczymy co dalej. Jak do tej pory wszystko idzie bardzo dobrze 🙂

  1. admin Użytkownik mówi

   a troszeczkę więcej szczegółów mógłbyś podać ? jakie zarobki w jakim czasie przy jakich nakładach ?
   ja ogólnie nie jestem zwolennikiem tych systemów

 2. Kamil Użytkownik mówi

  Program ten jest z wielu względów wyjątkowy i co najwazniejsze nowy i legalny.
  1) Jedyny na którym naprawdę zarabiam! 😉
  2) Dzieki zawartym w nim rozwiązaniom na pierwsze wpłaty czekałem niecałe 2 tygodnie!
  3) Po zarejestrowaniu w programie masz dostęp do bardzo wielu ciekawych opcji i darmowych poradników!
  4) Dla mnie najważniejszy – ludzie dołączają do tego programu bardzo chętnie, z czym miałem często problem w przypadku innych programów.
  Wszystkie instrukcje w jaki sposób zarobić KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH (edit) są dostępne dla każdego
  Jest zdecydowanie najlepszy z wszystkich jakie do tej pory poznałem i co najważniejsze jest skuteczny, a ludzie chętnie się do niego zapisują! Rejestrując się z mojego linku – w razie jakichkolwiek problemów możesz ZAWSZE liczyć na pełne wsparcie! Bardzo zależy mi na partnerskich warunkach współpracy – mam nadzieję, że będziemy mogli tworzyć zgrany team
  (edit)

  Myślę, ze 15 zł to nie majątek i warto sprobować…

  1. admin Użytkownik mówi

   no niby OK ale i tak ja mam swoje zdanie na ten temat ! nie ma tu pracy a cała idea polega na przekazywaniu pieniędzy czyli łojeniu tych na dole piramidy 🙂

 3. __j Użytkownik mówi

  Oczywiście, że to klasyczna piramida ubrana w szaty darowizny. Środki pojawiają się jedynie z werbowania kolejnych łosi. Nie sądziłem, że jeszcze na kogoś to działa.

  1. admin Użytkownik mówi

   To prawda że zadziwiającym jest fakt jak takie projekty długo żyją i cały czas znajdują nowych żywicieli.

 4. __j Użytkownik mówi

  Jeszcze polecam ten paragraf (z dedykacją dla “administratorów” megaprzekrętu)
  Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  1. admin Użytkownik mówi

   myślę że nie ma co ich straszyć paragrafami bo pewnie byli u jakiegoś doradcy i tak im pomógł sformułować regulamin że z pewnością i trgo przepisu nie naruszają 🙂

 5. Piotr Użytkownik mówi

  Nie wygląda to na żadną piramidę. Szczerze mówiąc piramida jest wtedy kiedy góra żeruje na dole, a tutaj po trzech poziomach wszystko się urywa.
  Skrypt działa i tak naprawdę każdy może zacząć tak jak oni tworzyć swój system zarobkowania od początku, niezależnie od tego co działo się wcześniej.

  1. admin Użytkownik mówi

   ja zdania nie zmienię ! żadnej pracy w tym systemie nie widzę oprócz naganiani nowych członków którzy mają dokonywać wpłat – chyba wiadomo o co chodzi ? :):)

 6. Anna Użytkownik mówi

  Zgadzam się z autorem bloga. To nie ma nic wspólnego z merytorycznie pojmowaną “pracą”, “zatrudnieniem” pomimo de facto kuszącej, cudownej wizji dorobienia się kokosów bez wytężonego wysiłku. Ludzie od lat silą się na sposoby, jak tu zarobić, nic nie robiąc. I mamy przed sobą przepis 🙂 Nawet jeśli ktokolwiek na tym zarobił parę złotych, to nie jest to metoda na godny zarobek w przeciągu kilku miesięcy, a co dopiero kilku lat. System po jakimś czasie naturalnie umiera bo jest chwiejny, więc tworzony jest kolejny klon pod zmienioną nazwą. Jak dla mnie, ten stres ciągłego poszukiwania nowych zainteresowanych jest gorszy od stresu poszukiwania pracy na etacie, bo jest on ciągły. W tym drugim przypadku w najlepszym razie otrzymujesz angaż i stres poszukiwań pracy znika. Nie przecząc legalności systemu mlm, mnie osobiście on nie porywa z jednego prostego powodu: przyzwoitość. Skoro mam na tyle wolnego czasu, to poświęcam go na szukanie pracy pewnej, a nie marnuję na przekonywaniu innych do tego, by mi wpłacili na konto 15 zł. i czekać aż może ktoś inny jeszcze da się namówić na to samo. Pozdrawiam. PS. Da się zmienić obrazki captcha na tekst? Ręka mi się trzęsie podczas układania puzzli 🙂

  1. admin Użytkownik mówi

   z tymi obrazkami to szczerze mówiąc nie wiem – wybrałem opcje puzzli bo według mnie były najbardziej “upierdliwe” i odstraszały tych którzy robią tysiące byle jakich (pozycjonerskich) wpisów / i jak na razie się sprawdza ! 🙂

 7. zubilus Użytkownik mówi

  Ten system jest genialny. Przy max 2h pracy 2000 zł co miesiąc (lub więcej)wpadnie. TO naprawdę działa. Zapraszam

  1. admin Użytkownik mówi

   żeby być w miarę obiektywny również i taki komentarz dopuszczam, aczkolwiek ja mam wyrobione zdanie odnośnie tego typu systemów i dobrze je znacie 🙂

 8. pppp Użytkownik mówi

  Wystarczy troszke pomyśleć moi drodzy. Czy ktos widział adres firmy , nazwisko własciciela który to organizuje? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahaha
  Amber Gold to przynajmniej w założeniu miało byc uczciwe, a to cos śmierdzi z daleka..i jest zwykłym naciągactwem.Pieniądz bez pracy sie nie rodzi.

  Ktos sie zastanowił dlaczego z autorem strony nie ma kontaktu , nie ma adresu , nie ma numeru telefonu..bo narazie jest…a jak sie zacznie dymic to naciągacz sie utleni i założy inną stronę tego typu.

  I znowu kilku debili sie znajdzie co w to wejdą, niestety.

 9. oskarcom Użytkownik mówi

  A ja zaryzykowałem i biorę się do dzieła. Chcesz zacząć w tym programie zarabiać zacznij ze mną (…) i życzę powodzenia wszystkim

  1. admin Użytkownik mówi

   Twoja decyzja Twoje ryzyko ! czekamy na Ciebie jak wrócisz z podkulonym ogonem :):)

 10. webman Użytkownik mówi

  Ludzie dlaczego nabijacie kasę wyłącznie twórcom takich piramid nie bądźcie frajerami !

  1. admin Użytkownik mówi

   Mocne słowa ale coś w tym jest.

 11. Gość Użytkownik mówi

  Przelewy są robione na konto użytkownika.
  Zwrot kosztów 15 zł bardzo szybko.
  Faktem jest że darowizna od podanej kwoty jest nieopodatkowana. Gdzie jest przekręt?

  Zastanawiający jest tylko jeden fakt, mianowicie brak kontaktu!

  1. admin Użytkownik mówi

   Ja bym nie szukał przekrętu bo wszystko jest zgodne z naszym Polskim prawem a raczej z jego dziurami i niedomówieniami. Ja nie jestem fanem metod i sposobów zarabiania gdzie nie robi się nic a się zarabia czy samo to już nie idiotycznie brzmi i wygląda ? nie tworzy się tu żadnej wartości dodanej, nie sprzedaje się wiedzy czy informacji. Każdy każdemu przelewa po 15 zł. Wiadomo co to jest 🙂 ale przecież kiedyś zabraknie tych naiwnych na dokonanie kolejnego przelewu. Nachapią się Ci co byli pierwsi a – szkoda gadać – rozsądku życzę ROZSĄDKU

 12. -semen- Użytkownik mówi

  Witam,
  Program działa, sam się przekonałem. Można oczywiście pisać różne uwagi na ten temat, można zacząć działać i szybko się zniechęcić bo nie łatwo jest zgromadzić grupę pracującą “na nas”. A tym bardziej sprawić, jeśli już mamy te kilka osób na początek, żeby one też skutecznie zapraszały innych. Z doświadczenia wiem, że wiele z nich szybko się zniechęca i zaczynamy zabawę od początku. Otóż jest na to sposób:
  Program płaci nam tylko za osoby z naszego 3 poziomu. Wystarczy więc zarejestrować z naszego linka polecającego tylko 2 użytkowników, jednego bezpośrednio spod niego, a następnego z tego poprzedniego. Sami tworzymy tych uczestników, zakładamy w systemie w sumie 3 konta, którymi jednocześnie jesteśmy. Oczywiście koszty wzrastają do 45 zł. (3 uczestnicy; łącznie ze mną). Wtedy zapraszamy już innych z tego naszego ostatniego użytkownika. Wystarczy poświęcić dziennie ok godziny wysyłając gdzie się da zaproszenia do programu, a przynajmniej jedna osoba powinna w to wejść. Wtedy pieniądze od razu wpłacane są na nasze konto i nie martwimy się czy inni z naszej struktury są aktywni czy nie. Może na godzinę pracy w domu przy komputerze te 15 zł. nie jest dużą kwotą, ale przecież możemy “przysiąść” kilka godzin 🙂
  Praca jak na etacie, a zarobki wcale nie takie niskie. Polecam.
  (…)
  Pozdrawiam i dużych zarobków życzę.
  user=-semen-

  1. admin Użytkownik mówi

   to tylko potwierdza że to żadna praca a czyste naganianie ! ja swojego zdania nie zmieniam !

 13. dede Użytkownik mówi

  semen jak się ma sprawa z tym o czym piszesz? trochę się uszczuplasz w ten sposób bo gdybyś działał z pierwszego poziomu i zapraszał to masz więcej mozliwości a tak to się ograniczasz tylko do swoich zaproszeń

 14. Marko Użytkownik mówi

  Ja też nie widzę tutaj żadnego zarobku. Nawet jeśli miałbym zarobić 1000 zł, co mi po tym. Jednorazowo tysiąc złotych, a życie się nie kończy. Dla mnie ciekawym systemem jest Familo. Tam ktoś naprawdę nieźle dopracował system i kiedyś ( nie już ) można nieźle zarobić.
  familosklep.net

 15. Seba578 Użytkownik mówi

  Ta strona Megapensja jest super. Wpłaciłem 15 zł i się mocno opłaciło, zarabiałem na innym serwisie, ale jakoś nie szło, a tutaj jest super zysk w ciągu 2 dni. Macie tutaj możliwość zarobienia pieniędzy (…)
  Zastanawiałem się kilka godzin i przeglądałem opinie w internecie i z tego co widzę dużo osób tak zarabia.
  Polecam

 16. -semen- Użytkownik mówi

  do Dede
  Jeśli “trochę się uszczuplam” to proszę powiedz ile już zarobiłeś nie uszczuplając się??? Mam 29 osób na pierwszym poziomie, kilkunastu na drugim, praktycznie nikt nie działa. Może z 10% z nich wpłaciło po 15zł. i są w systemie, ale to elementy bezwartościowe, pożytku z nich żadnego.
  Dzięki temu, że zarejestrowałem się też na moim niższym poziomie i tego poziomu również polecam to pewne profity mam, nie są to może duże kwoty, ale te kilka stówek miesięcznie mnie cieszą 🙂

 17. marek Użytkownik mówi

  Osobiście unikam uczestnictwa w jakiejkolwiek piramidzie ale nie zawsze da się tego uniknąć. Ostatnio byłem na webinarze gdzie prowadzący powiedział rzecz dość ciekawą “nie patrz kto jest nad tobą ale zobacz ilu jest pod tobą. Ty jesteś wtedy na początku piramidy”. Obecnie działam w dość ciekawym projekcie zarabiania na programach partnerskich magdab.pl/system zarabiania/

 18. Adriano Użytkownik mówi

  Ludzie zagorzali zwolennicy wychwalający system… Może ktoś w końcu podać jakieś liczby i konkrety? Mam na myśli:

  – wkład juz wiemy 15zł
  – ile czasu upłyneło od rejestracji w systemie
  – czas spedzany dziennie na szukaniu “łośków”
  – ilośc łośków 2 i 3 poziomu na chwile obecną
  – przychody do tej pory

  ..Bo na te chwile nie wygląda na to że ktos tu zarabia kwoty ktorymi chcialoby sie pochwalic..

 19. Piotr Użytkownik mówi

  Witam.
  Robiłem u nich (bo to 3 osoby są założycielami) i napisze coś jak to działa bo zostałem kulturalnie pisząc wysterowany. Działają na zasadzie firm które zatrudniają domokrążców z towarem który to dostaje od kierownika jeden adres i jedzie z prezentacją a musi min 15 adresów od tego klijenta sam se wycyganić bo inaczej nic nie zarobi:). To 100% ta sama zasada: przy zakładaniu konta nie wpłacasz darowizny innemu polecającemu bo ciągle wpływy są na konta założycieli:), jest ich 3 więc i 3 konta:), trudniej sie wtedy połapać. Darowizny są do pewnych kwot zwolnione z podatku więc legalnie nie muszą odprowadzać podatku od darowizny nie przekraczającej o ile pamietam 10 tyś na miesiąc. Koszta jakie ponoszą to roczna opłata strony na serwerze, którą co roku zmieniają;p, mają bardzo dobrze opracowany system działania aby wzbudzać jak najmniej podejrzeń a zdobywać jak najwieksze zaufanie:). Oczywiście dadzą zarobić poszczególnym osobom aby nie był to wałek oficjalny ale wpsiują sobie to w roczne koszty odchodów, powiedzmy 10 oso losowych po 500 zl;p. 5tys +strona 1 tys = 6 tys odchodów a niech w miesiącu wpłaci po 100 osób ( mówimy o całej Polsce) 1,5 na miesiąc, 18 tys rocznie czyli 12 tys do podzialu na 3 po 4 tys;p. moje liczby są i tak pewnie zanizone bo aż tak wtajemniczony nie byłem:). Także nakrecanie filmikami na you tube, pisaniu o dobrych zarobkach to nie do końca fakt ale nie kłamstwo bo nie wprowadzają w błąd ale pomijają niektóre fakty. Istotne twój link bedzie latał po sieci, twoje konto też bedzie widoczne ale tu jest właśnie wałek… pod kliknieciem w twoje konto kasa nie idzie bezposrednio, bo najpierw na konto zalozycieli a potem MOŻE za ktoryms razem na twoje przeleja te 15 zl.:). To machineria ktora pracuje na zalozycieli hehehe…:)

 20. netti kasino

  netti kasino

  MegaPensja – czy to działa ? czy nie jest to oszustwo ? | dochodowyblog.pl

 21. maja Użytkownik mówi

  Dzięki za te wpisy, wahałam się czy w to wchodzić czy nie ale po przeczytaniu Waszych wpisów już wiem, że nie wejdę. Śmierdzi na odległość fuj 🙂

 22. K Użytkownik mówi

  Co za idioci piszą te komentarze 😀 System jak najbardziej działa, mamy 3 poziomy i każdy tworzy 3 nowe, zarobki są wyłącznie pomiędzy uczestnikami a nie założycielami, piramida finansowa jest wtedy kiedy założyciel ma jakiekolwiek profity z naszej działalności i wypłaca nam z nich część kwoty. Czy tak trudno to napisać? No ludzie..

 23. ders Użytkownik mówi

  przelałem pieniadze i zablokowali mi konto po 10dniach ze niby nie zrobilem przelewu ,dla mnie to oszustwo nikt nie odpowiada na wiadomosci itd

OFERTA SPECJALNA

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!
ZGARNIJ KURS O WARTOŚCI 249zł za 0zł !!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH - WKRÓTCE ZACZYNAMY!
CHCĘ TEN KURS!
close-link