BUX’y i klinanie w reklamy – ostateczne pożegnanie

Systemom typu BUX polegającym na zarabianiu przez klikanie w reklamy mówię kategorycznie DOŚĆ


Swoją przygodę z zarabianiem w internecie zaczynałem właśnie od systemów polegających na klikaniu w reklamy (BUX’y). W tym momencie totalnie i ostatecznie z nich zrezygnowałem ponieważ były upierdliwe (codziennie trzeba było w nich klikać) i dawały zbyt małe zyski.

W związku z brakiem wiedzy o aktualnych, pewnych i sprawdzonych systemach typu BUX nie jestem w stanie wam żadnego polecić i dlatego też wszelkie reklamy tych systemów zniknęły z tego serwisu.

To co mogę dobrego o nich powiedzieć to fakt iż są doskonałą lekcją i to za darmo dla osób które poważnie myślą o zarabianiu przez internet. Takim właśnie osobom polecam te metody ale tylko w sprawdzonych systemach aby nie zostać na dzień dobry oszukanym.

Jak zaczniecie orientować się o co chodzi w tym całym zarabianiu kończcie z klikaniem w reklamy a swoje wysiłki koncentrujcie na efektywniejszych metodach. I tu szczerze mogę polecić każdego rodzaju programy partnerskie. (zobacz niektóre z moich wypłat z programów partnerskich)

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

8 Komentarze
 1. Sebastian Użytkownik mówi

  Też się kiedyś bawiłem w ten GPTR, było to ponad 10 lat temu. No i podobny artykuł do tego jakiś czas temu stworzyłem. W sumie coś tam wyniosłem z tego klikania (wtedy nie było jeszcze na rynku bux-ów). Ogólnie ten czas można było lepiej spożytkować. Człowiek był naiwny i dał się nabrać na to ile można wyciągnąć z poleconych.

  1. admin Użytkownik mówi

   ale uważam że to dobra lekcja i dobry wstęp dla każdego oby tylko niezbyt długo w tym tkwić 😉

 2. PewnyZarobek Użytkownik mówi

  a ja mimo wszystko zachęcam do biznesu PTC
  (…)

  Pozdrawiam

  PS ta captcha jest tragiczna

  1. admin Użytkownik mówi

   nie taka tragiczna ! dałeś rade 🙂

 3. Beata Użytkownik mówi

  Faktycznie tylko się człowiek naklika a efekty mierne teraz próbuję programy partnerskie polecam (…) “programy partnerskie”

  1. admin Użytkownik mówi

   to prawda ale muszę dodać że na początku dla każdego laika bardzo się przydają te całe buxy bo od nich osobiście zacząłem układanie sobie w głowie tego całego zarabiania i były one doskonałym punktem wyjścia do stworzenia własnego systemu zarabiania i zrozumienia co jest warte uwagi a co jest zwykłym badziewiem 🙂

 4. KasaBezWysilku Użytkownik mówi

  Nie skłamię mówiąc, że też od takich właśnie klikadeł zaczynałem, ale teraz klikam tylko i wyłącznie w ClixSense, żeby poznać nowe strony…
  Obecnie przez internet zarabiam tworząc nowe strony i umieszczając na nich reklamy…

  1. admin Użytkownik mówi

   Każdy od czegoś musi zacząć !:)
   ważne aby iść do przodu

OFERTA SPECJALNA

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!
ZGARNIJ KURS O WARTOŚCI 249zł za 0zł !!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH - WKRÓTCE ZACZYNAMY!
CHCĘ TEN KURS!
close-link