BannersBroker – kolejny cudowny system zarabiania ?

BannersBroker to kanadyjska firma, która działa nie tylko na zasadach tradycyjnych programów partnerskich ale również proponuje ciekawe rozwiązanie dla osób nie posiadających własnych stron internetowych a chcących zarabiać na reklamach w internecie.

To rozwiązanie oferowane przez Banners Broker nazywa się COMBO i bardzo ale to bardzo pokrótce polega ono na wykupienia u nich abonamentu miesięcznego i zainwestowania w pola (jest ich kilka typów), które maja przynosić zyski.

Czym są te pola, które generują zyski ?
Pole to jak by procentowy nasz udział w jakimś miejscu na reklamę umieszczonym gdzieś w sieci. Nie wiem czy dobrze ale ja to rozumiem iż moje środki zainwestowane w konkretne pole razem z środkami innych użytkowników umożliwiają wykup miejsc reklamowych w sieci, które z kolei wynajmują na reklamę firmom chcącym się reklamować. Po zakończonym cyklu danego pola następuje podział zysków.

Oczywiście są różne pola i związane jest to z tym że każde pole ma inny czas realizacji zysku.
Czas ten jest określony ilością konkretnych wyświetleń naszego pola umieszczonego gdzieś w internecie.

Na przykład jeżeli konkretne pole musi zarejestrować 1000 wyświetleń to właśnie po tym momencie następuje realizacja zysków, które zgodnie z naszymi założeniami mogą być w 100% reinwestowane lub możemy je skonsumować czyli wypłacić i wydać na co chcemy.

Oczywiście Banners Broker udostępnia płatne opcje które mogą przyspieszyć czas realizacji inwestycji ale dostępność ich rodzajów i ich koszt zależny jest od abonamentu miesięcznego który płacimy za konto normalne lub Premium.

Ogólnie fajnie ten cały Banners Broker wygląda ale dostrzegłem pewne minusy, które jak na razie skłoniły mnie do dokładniejszego przeanalizowania tematu.

Pierwsze to abonament 15 $ miesięcznie za normalne konto a jakby się chciało konkretnie podziałać to 100 $ za konto Premium.

Po drugie jest możliwość dokupienia ( 50 $ ), a po pewnym czasie okazuje się to koniecznością jeżeli się chce zarabiać, pakietu ruchu czyli trafficu dzięki któremu będziemy mogli aktywować nasze kolejne pola dzięki którym generujemy zyski.
Traffic jest duży chyba osiąga liczbę 100 000 wyświetleń i umożliwia aktywację kilku pól.
Jego zakup konieczny jest w tym samym dniu następnego miesiąca w ilości co najmniej takiej jak miesiąc wcześniej.

Nie rozumiem tego obostrzenia zastosowanego przez Banners Broker ale ewidentnie widać że jak raz kupimy chociaż jeden pakiet ruchu to co miesiąc musimy go kupić czyli wydać 50 $.

Po trzecie jeżeli raz wykupimy traffic to co miesiąc będziemy musieli go wykupywać bo w przeciwnym razie zablokują nam tą możliwość na 6 miesięcy – czyli tak zniechęcą abyśmy sami zrezygnowali.

Po czwarte to koszt rozpoczęcia inwestycji jest stosunkowo wysoki ponieważ jest w dolarach a po drugie jeżeli założymy że nie chcemy dopłacać do tej inwestycji w kolejnych miesiącach to przyjęta przez nas strategia inwestycyjna powinna zapewnić nam co najmniej opłatę abonamentu a i o wykupieniu trafficu trze by było pomyśleć.
Powoduje to iż sensowny okazuje się nie pakiet najtańszy tylko średni za 145 $ co po kursie ok. 3,4 zł daje na starcie inwestycję w wysokości ok. 493 zł.
Sami przyznacie iż nie jest to mało.

Po piąte istnieje zależność pomiędzy konkretnymi polami. Jest ich kilka typów i żeby mieć 2 pola niższego rzędu trzeba mieć jedno wyższego. Doskonale się domyślacie iż ten zapis wymusza dokupowanie pól wyższego rzędu by móc mieć kolejne niższego. Skoro chcąc się rozwijać muszę ciągle wykupywać nowe rzeczy to pewnie na wypłatę sensownych zysków przyjdzie trochę poczekać.
Niewielkim pocieszeniem może być fakt iż 3 pola niższego rzędu możemy połączyć w jedno pole wyższego rzędu.

Powyższe owszem zachęca do współpracy z Banners Broker ale i trochę daje do zastanowienia ale przede wszystkim wymusza naprawdę solidną analizę kosztów i zysków przed rozpoczęciem inwestycji.

Należy dobrze zapoznać się z aspektami technicznymi, ograniczeniami i wymuszeniami systemowymi zastosowanymi przez Banners Broker aby nie obudzić się potem z ręką w nocniku.

Chcąc się rozwijać trzeba mieć na abonament miesięczny co najmniej 15 $ i nie można zapomnieć o pakiecie ruchu gdzie jeden kosztuje 50 $.
Jeżeli inwestycja ma zarabiać na siebie a najlepiej jeszcze na nas to strategia inwestycyjna jest tutaj kluczem do sukcesu.
Tak należy zaplanować zakup odpowiednich pól i ich reinwestowanie a by zyski pozwalały co najmniej na swobodne działanie inwestycji.

Powyższe elementy, które napawają mnie niepokojem delikatnie nasuwają mi pewne skojarzenia z różnego rodzaju systemami piramidalnymi i tego typu podobnymi ale może zupełnie nie potrzebnie.

Na pewno nad inwestycją w Banners Broker lepiej się zastanowię i napiszę wam jakie mam dalsze spostrzeżenia.

A wy co o tym Myślicie ? Czy Banners Broker warte jest naszej uwagi ?

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

30 Komentarze
 1. Tommy Użytkownik mówi

  goraco polecam bannersbroker! (…)

 2. Anna Użytkownik mówi

  Wyobrażam sobie, że daje on na pewno widoczne efekty głównie wynalazcy programu. Nie wiem czy widziałam u Ciebie na blogu opinie na temat adresowania kopert i składania długopisów, biżuterii dla zarobku, ale jeśli możesz, napisz coś o tym. To też wydaje mi się być godne uwagi, bo nie do końca jasne i zgodne ze statutem. Jeśli już o tym pisałeś, to przepraszam, że zawracam…

  1. admin Użytkownik mówi

   o kopertach, biżuterii i długopisach nie pisałem i raczej nie napiszę ponieważ koncentruje się na zarabianiu w internecie i metodach bazujących na internecie a wspomniane metody mi do tego nie pasują.

 3. Łukasz Użytkownik mówi

  Bannersbroker jest jednym z lepszych systemów zarobkowych tego typu… w ostatnich czasie powstaje mnóstwo różnych serwisów oferujących złote góry – wytrzymują góra kilka miesięcy. BannersBroker można zaliczyć do elity gdyż działa naprawdę długo i jest stabilne sam inwestuje w nim od kilku miesięcy. Dużą konkurencją dla BannersBroker jest Just Been Paid jednak owa strona jak i poprzednik mają swoich zwolenników i raczej to się nie zmieni. Podsumujmy ja osobiście nie mogę nic zarzucić BannersBroker POLECAM KAŻDEMU !

  1. admin Użytkownik mówi

   Ja nie do końca się przekonałem z racji stosunkowo dużych nakładów początkowych i konieczności reinwestycji jeżeli myśli się o konkretnych zarobkach – wszystko to ostateczny zysk przesunięty jest znacząco w w czasie a i regulamin i mnóstwo zależności wcale nie są aż tak oczywiste i zrozumiałe.

 4. fratul Użytkownik mówi

  Być może jestem przewrażliwiony po stracie w ZeekRewards, ale czy nie może być tak, że ten abonament miesięczny, koszt paneli, koszt trafic (aby go nie płacić trzeba pozyskiwać osoby do systemu które ponoszą koszty) to główne źródło przychodów firmy? A reklamy gdzieś tam (kto je widział i gdzie?) to tylko zasłona dymna? Wpływy od abonamentu, kupowanych paneli i trafic nowych partnerów nie finansują suwaka wypełniania paneli tych którzy wcześniej weszli? Po doświadczeniach w ZeekRewards, gdzie aukcja centowa, sklep internetowy i porównywarka okazały się tylko picem, kroplą w morzu z wpływów z bidów, abonamentów od wchodzących parnerów. I po dwóch latach (bez 1miesiąca) szydło wyszło z worka – schemat Ponza. Jak sprawdzić, że wpływy w BB z reklam pokrywają wypłaty dla partnerów, a nie inwestycje od później wstępujących?

  1. admin Użytkownik mówi

   mam te same obawy i te same podejrzenia ! im jest więcej zasad (dziwnych zasad) tym trudniej to ogarnąć a o co chodzi jeżeli przysłania się istotę systemu tysiącem reguł i zależności a o to żeby tej istoty systemu nie pojąć :):)

 5. Darek Użytkownik mówi

  Pytanie, czy ktoś już coś z tego wypłacił? Wszędzie czytam, także tu w komentarzach, jaki to super system, ale czy ktoś wypłacił realne pieniądze na konto w polskim banku?

  1. admin Użytkownik mówi

   Ja również jestem bardzo ciekaw jak wygląda sprawa zarabiania ale tak naprawdę !

 6. Turturek Użytkownik mówi

  Wszelkie wątpliwości dotyczące bannersbroker staram się omawiać na stronie:
  “www.szkic.pl/bb/index.html”
  Zapraszam zarówno krytyków jak i zwolenników do przesyłania mi opinii jakie powinny się tam jeszcze znaleźć.

  1. admin Użytkownik mówi

   a i owszem poczytamy – popiszemy 🙂
   A tak w ogóle to podajesz link do strony w budowie !? (stan na 14.09.2012)
   Zamiast do niej spamować linki to może byś ją najpierw dokończył ? Może to świadczyć i niskiej jakości Twojej wiedzy w danym temacie. Ja swoje wątpliwości przedstawiłem w powyższym wpisie. Zapoznaj się z nimi bo z pewnością będą dla Ciebie wspaniałym źródłem wiedzy i nie tylko 🙂

 7. Internetowy Milioner Użytkownik mówi

  najprawdopodobniej piramida, businessforhome.org/2012/11/banners-brokers-scam-alert-by-mlm-watchdog-rod-cook/ zresztą wszystkie sposoby zarabiania polegajace na wpłacie pieniedzy i nic nierobieniu trzeba miec na celowniku, ja osobiscie unikam takich sposobów zarabiania network-team.pl/mlm-vs-hyip-gdzie-latwiej-zarobic-pierwszy-milion-zlotych/ zarabiac mozna w internecie, ale na realnym obrocie towarów i usług

 8. Krystyna Użytkownik mówi

  a jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym za wpłwy z ankiet, tajnego klienta, czy klikanie?

 9. mosrer Użytkownik mówi

  ale tu duzo malo wiernych komentazy,choć przed wejsciem w banbrok tez miałem mieszane myśli a teraz wiem ze mogłem zrobić to z grubej rury,ale nie moje zadanie wyjaśniać tu co i jak,ja tam jestem heppy

  1. admin Użytkownik mówi

   mało osób się wypowiada w tym temacie bo mają małą wiedzę a i tak większość z nich szuka szybkiego zarobku a nie metod inwestycyjnych a szkoda.

 10. wesoły kazio Użytkownik mówi

  z urzędem skarbowym rozliczamy sie w taki sam sposób jak za umowe zlecenie

  1. admin Użytkownik mówi

   podobno też tak można ! ja osobiście rozliczam się w powyższym sposób od kilku lat ! Kto co woli byli robił to poprawnie.

 11. ExtraBroker Użytkownik mówi

  Banners Broker pozwala na zarabianie dlatego, że korzysta z sieci Blind Network w tej sieci znajdują się reklamodawcy reklamy czyli osoby zlecające reklame on-line przedsiębiorstwa, firmy i osoby prywatne.Są w niej również publikatorzy czyli Ci którzy mają swoje strony inernetowe i mogą przyjmować na te właśnie strony reklamy od reklamodawców.Brokerzy łączą te dwa podmioty reklamodawcę z wydawcą reklamy znane firmy m.i. Google, Facebook, Yahooo i Youtube róznież są brokerami reklam internetowych.W ten sposób Blind Network zarabia pieniądze następnie jest to dzielone na tych właśniie brokerów.Banners Broker jest kolejnym z brokerów pozyskującym dochód z pośrednictwa między wydawcą i reklamodawcą.Firma BB musiała urosną do pewnej granicy (jest obecnie ponad 300.000 tysięcy osób)dostarczając klientów na reklamy sieć Blind Network wypłaca Banners Broker część pieniędzy z zysków następnie Banner Broker dzieli w dużej mierze te zarobione pieniądze na użytkowników.Jako jeden z większy brokerów reklamy internetowej BB zdobywa rónież reklamodawców i publikujących, którzy przez firmę dołączają do Blind Network.Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy już drugi broker zgodził się na wspołpracę z Banners Broker co jest bardzo dorym znakiem.

  1. admin Użytkownik mówi

   dzięki za bliższe szczegóły ! przemyśleć zawsze można

 12. Magda Użytkownik mówi

  Extra Broker – Jacy konkretni dwaj brokerzy wspolpracuja z BB?

 13. pablo Użytkownik mówi

  bannersbroker.com/eurobroker
  ja mysle ze to firma z przyszloscia nigdy nie mialem problemow

  1. admin Użytkownik mówi

   a co z koniecznością ciągłej reinwestycji !?

 14. zizi Użytkownik mówi

  Co z kartami MasterCard? Wielu właśnie tym, że MasterCard współpracuje z BB budowało wiarygodność firmy. Mówili ”przecież taka firma jak MasterCard nie współpracowałaby z jakimiś oszustami” – i tak się właśnie stało, firma MasterCard zbadawszy wiarygodność firmy Banners Broker, w trybie natychmiastowym rozwiązała z BB umowę. I co wy na to?

  1. admin Użytkownik mówi

   Tak jak w artykule – ja mam mocno mieszane uczucia do BB ponieważ jest zbyt zakręcone i według mojego rozumowania wcale nie nastawione na budowanie zysków uczestników (inwestorów) ! Jak dla mnie sami dla siebie ewidentnie kase nabijają ale to tylko moje wnioski, które oczywiście mogą być mylne.

 15. Krzysztof Użytkownik mówi

  Moje doświadczenie jest nie ciekawe. Nie mogę wypłacić pieniędzy. Zamówiona karta MasterCard nie przyszła pomimo pobranej opłaty = strata 🙁 Próba przelania pieniędzy na podane przez nich konto w Payza też się nie powiodło. Od 2 tygodni nie mogę się zalogować i dokonać cokolwiek na koncie.

  To jest tylko i wyłącznie opłacalne jeśli buduje się sieć. Bez poleconych nie ma zysków i wręcz nie możliwe jest wyjęcie włożonej kasy.

  1. admin Użytkownik mówi

   Kurcze przykro ! W sumie to w jakiś sposób przewidywałem taki scenariusz ale nie liczyłem że się ziści i nie miałem takiej nadziei 🙁

 16. Ewa Użytkownik mówi

  Wszystkie problemy w BB o których pisze Krzysztof to juz tylko wspomnienie. Zmieniali serwery, dzis działa wszystko bez zarzutów. Polecam wszystkim. Ja zarabiam!!!

 17. mirek Użytkownik mówi

  Totalna lipa!!Nie płacą – typowy SCAM.

 18. ELA Użytkownik mówi

  nigdy nie otrzymałam żadnych pieniędzy z BB choć zlecałam wypłatę a teraz nawet zalogować się nie mogę i zobaczyć co się dzieje na koncie mimo wpłty 10$ SKORO ZAROBIŁAŚ TO POWIEDZ JAK JAK NIE MOGE SIE ZALOGOWAĆ I NIC ZROBIĆ W JAKI SPOSÓB CZEKAM NA DOBRĄ RADE

OFERTA SPECJALNA

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!
ZGARNIJ KURS O WARTOŚCI 249zł za 0zł !!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH - WKRÓTCE ZACZYNAMY!
CHCĘ TEN KURS!
close-link