#3 Zarabianie na polecaniu kont bankowych – Kamil Owsianik

 

Kamil, to trener personalny z pasją do zarabiania w sieci. Współpraca z Kamilem może przynieść wiele korzyści, o czym świadczy przesłany przez niego screen zgromadzonych środków w programie. Projekt Kamila opiera się o zarabianie na polecaniu kont bankowych. Jeśli masz w sobie żyłkę finansisty, być może współpraca z Kamilem będzie dla Ciebie źródłem dodatkowych środków. Jeśli chcesz poznać na czym polega działalność Kamila i jak możesz zarobić w jego projekcie – koniecznie przeczytaj ten wywiad. Wszystkie pytania dotyczące możliwości dołączenia do programu możesz kierować bezpośrednio do Kamila.

 

Zarabianie na polecaniu kont bankowych

 

Sylwetka

Witam nazywam się Kamil, jestem trenerem personalnym, a od roku zajmuje się zarabianiem w sieci.

 

Na czym polega Twój projekt?

Projekt polega na udostępnieniu możliwości zarobku online osobą które nigdy nie miały z tym styczności i myślą ze to czarna magia, projekt ten krok po kroku uczy i pokazuje ze zarabianie w sieci jest juz możliwe i dostępne dla każdego kto posiada komputer i internet.

 

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Projekt zarabia na polecaniu kont bankowych i innych produktów z branży finansowej.

 

Kto może dołączyć do Twojego projektu?

Do projektu może dołączyć każdy Polak/ka, który ma ukończone 18 lat, posiadamy pełen pakiet szkoleń wideo, w którym krok po kroku pokazujemy co i jak, wiec nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Moja propozycja to praca zarówno dla młodych ludzi jak i starszych. Świetnie odnajdą się tu młode mamy, które przebywają w domu ze względu na małe dziecko lub emerytów/rencistów.

 

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Zarobki z projektu sięgają od 2 tys. zł do nawet 15 tys. zł. Przelicznik jest prosty: za jedno polecone konto bankowe, które jest zazwyczaj prowadzone za darmo, bez potrzeby sprzedaży karty  kredytowej. A przez to i taka sprzedaż nie naraża klienta na opłaty.

Jedno konto, to średnio 60zł, a jeśli w miesiącu takich kont uzbieramy od 100 do nawet 300, to daje nam to całkiem niezły wynik: 100 x 60 zł daje minimum 6 tys. zł wypłaty.  Są to pieniądze zarobione w bardzo prosty sposób.

Poniżej złączam screen mojego konta z liczbą wniosków i małym naliczeniem.

 

#3 Zarabianie na polecaniu kont bankowych - Kamil Owsianik
#3 Zarabianie na polecaniu kont bankowych – Kamil Owsianik

 

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Sam projekt jest już tak rozwinięty i uproszczony, że nie widzę miejsca na kolejne ulepszenia. Natomiast, powstają również nowe, ciekawe projekty, o których będę za niedługo mówił.

 

Jeśli zainteresował Cię opis projektu Kamila, możesz łatwo nawiązać z nią kontakt:

Kamil Owsianik
Kamilowsianik@gmail.com
owsianik.imozliwosci.pl/prezentacja-projektu/

Zarabiaj bez wychodzenia z domu


Zarabianie na polecaniu kont bankowych, to nie jedyny pomysł na pracę z domu. Jeśli szukasz kolejnych pomysłów na pracę w domu, to koniecznie zajrzyj do kategorii inspiracje – znajdziesz tu wiele ciekawych sylwetek i różnorodne pomysły na biznes. Sprawdź też moje pomysły na pracę w domu online.

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

2 Komentarze
  1. Jarek Użytkownik mówi

    Polecam serdecznie

  2. Bartek Użytkownik mówi

    Na projekt wpadłem przypadkowo podczas reklamy na FutureAdPro. Dołączyłem do projektu poprzez ciekawość, więc jestem. Świetny system szkoleń, dzięki któremu wszystko jest proste.

OFERTA SPECJALNA

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!
ZGARNIJ KURS O WARTOŚCI 249zł za 0zł !!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH - WKRÓTCE ZACZYNAMY!
CHCĘ TEN KURS!
close-link