20dollars2surf

20dollars2surf czy ten surf bar jeszcze działa ?

20dollars2surf w zarabianiu w internecie nigdy nie zawodził ale czyżby się to miało zmienić ?

Od nie pamiętam kiedy zarabiam przez internet na 20dollars2surf. Nigdy z tą metodą zarabiania w internecie nie miałem problemu a chodzi oczywiście o regularne i terminowe wypłaty. Cały rok 2011 był wielce udany pod każdym względem biorąc pod uwagę zarabianie na 20dollars2surf.

Ale wraz z nowym rokiem pojawiły się problemy. Zupełnie nie wiem czemu ale na wypłatę musiałem czekać dłużej niż zwykle a co najgorsze moje zlecenia wypłat począwszy od lutego 2012 czekają na realizację. Biorąc pod uwagę iż regulaminowo chyba nawet do 90 dni może wydłużyć się czas oczekiwania na wypłatę to i tak już jest to mocno podejrzane. Bardzo mnie to smuci bo do dziś dnia czyli 17.09.2012 uzbierało się trochę tych oczekujących wypłat.

Szukałem informacji na forum i o dziwo nie jestem sam z takimi problemami. Ale z drugiej strony na 20dollars2surf forum pojawiają się wpisy że po długich oczekiwaniach ludzie dostają wypłaty.

Napisałem już chyba około czterech wiadomości do niejakiego „JIM”, który zawiaduje wypłatami w 20dollars2surf ale jak na razie bez odpowiedzi.

I teraz stoję przed dylematem co o tym całym 20dollars2surf myśleć ?

Jakie są wasze spostrzeżenia i opinie o 20dollars2surf ?

Moje spostrzeżenia z mega pozytywnych przechodzą na mega negatywne.

Poczekam jeszcze trochę i definitywnie zdeklaruje się jaki wydać wyrok w sprawie wypłacalności 20dollars2surf.

Bądź dochodowy od dziś!
Bądź dochodowy od dziś!
Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi trikami, które zarabiają - dołącz!
Zacznij zarabiać więcej i bądź na bieżąco!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

2 Komentarze
  1. Maria Użytkownik mówi

    Ja też czekam na wypłatę od 20.06.2012r. Pisałam o wyjaśnienie kilka razy i odpowiedz była “wypłata w najbliższym terminie” Myślę ,że program jest niewypłacalny i naszą pracą ktoś sobie nabija kasę, a jak tu jeszcze komuś polecić? Co o tym myślicie? Pozdrawiam serdecznie

    1. admin Użytkownik mówi

      tylko że na ich forum można znaleźć dowody wypłat innych użytkowników (mam nadzieje że są prawdziwe). Mnie się wydaje że gdyby to już padło i nie wypłacało to cały net by o tym huczał a na razie to może faktycznie zwykłe opóźnienia ! do końca sam nie wiem ! trochę kasy mi wiszą 🙁

OFERTA SPECJALNA

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!
ZGARNIJ KURS O WARTOŚCI 249zł za 0zł !!
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH - WKRÓTCE ZACZYNAMY!
CHCĘ TEN KURS!
close-link